1. Ana Sayfa
  2. Genel

Assassin’s Creed Ragnarok sızdı!

Assassin’s Creed Ragnarok sızdı!
+ - 0

4Chan forumu üzerinde bir sonraki Assassin’s Creed oyununa dair birtakım söylentiler ve ekran manzaraları ortaya çıktı.

Assassin’s Creed Ragnarok sızdı!

Bu söylentilere nazaran, Assassin’s Creed Kingdom kod ismi ile geliştirilen ve asıl ismi Assassin’s Creed Ragnarok olan oyun hem mevcut kuşak hem de yeni kuşak için 2020’de çıkış yapacak. Oyun Ubisoft Montreal tarafından geliştiriliyor ve kreatif yönetici Ashraf Ismail ve öykü anlatımı yöneticisi de Darby McDevvit.

Viking Çağı’nda geçen oyunda ana karakter Ragnar Lodbrok’un müttefiki ve Büyük Viking Ordusu’nun kurulmasına yardımcı oluyor. Harita Büyük Britanya, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya’yı kapsayan çeşitli krallıklara bölünmüş. 

Ayrıyeten İzlanda’da geçecek ve Yggdrasıll hakkında olacak DLC üzerinde çalışılıyor. Büyük ölçekli fetih savaşları, co-op oynanış, RPG mekanikleri, kartal ve gemi savaşları olacak. Lakin keşif ögelerine daha fazla odaklanmak için gemi savaşları aza indirgenmiş.

Bundan evvel de Kotaku, bir sonraki Assassin’s Creed oyununun Vikingler hakkında olacağını ve şu anda Assassin’s Creed Kingdom kod ismi ile geliştirildiğini belirtmişti.

Ubisoft husus hakkında şimdi resmi bir açıklamada bulunmadı. Oyunun erken sürümünden alındığı tez edilen ekran manzaralarından birkaç adedine üstten ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap