En İyi Online Mobil Oyunları 2020 – Android

Bilgisayarlar üzerinden oyun oynamak, son birkaç yıldır yerini mobil oyunlara bıraktı. Artık mobil oyun alternatifleri sayesinde oyunları gittiğiniz her yerden oynayabilirsiniz. Üstelik ücretli olanların yanı sıra ücretsiz olan oyunlar da bulunuyor. Tamamen mobile uygun olarak üretilen yeni oyunların yanı sıra oyun piyasasına hakin olan oyunlar da mobile çevrildi. Böylelikle bilinen kaliteli savaş ya da strateji oyunları çok oyunculu mobil oyunlar olarak pazarlanmaya başlandı. Ancak oyunların sayısı o kadar çok ki, içinden istediğiniz kıstaslara uygun olanı bulmak sizi zorlayabilir. Bundan ötürü en iyi mobil oyunlar 2020 listemizi meraklıları için hazırladık.
 En İyi Online Mobil Oyunları 2020 – Android
Okunuyor En İyi Online Mobil Oyunları 2020 – Android

En İyi Online Mobil Oyunları 2020 – Android

PUBG Mobile Lite

En İyi Online Mobil Oyunları Battle Royale kategorisinin en iyi isimlerinden olan PUBG bu sene, en iyi mobil oyunları listesinde de kendine yer buldu. Hayatta kalma müsaadesine sıfırdan başlayarak PUBG, içinde karakterinizi geliştirmeniz mümkün. Üstelik oyuncular kendi aralarında sesli diyaloglarla takım halinde de ilerleme sağlayabiliyor. Oyunun mobil sürümü içinde ücretsiz kullanımlar için Google Play üzerinden PUBG Mobile Lite indirmeniz yeterli olacak.

League Of Angels: Origins

en iyi online mobil oyunları dan biri olarak gösterebileceğimiz isimlerden biri de League Of Angels: Origins. Bilinen seri oyunların son sürümlerinden olan League Of Angels: Origins, savaşın boyutlarını değiştiriyor. Bu oyun içerisinde meleklerle işbirliği yapmanız gerekiyor. Böylece kötücül güçleri yenerek dünyayı kurtarmanız mümkün olacak. Oyunun mobil oyun alanında en çok indirilenlerden biri olduğunu da söyleyebiliriz. Kolay kurulum, kaliteli grafikler ve güncellemeler sayesinde League Of Angels: Origins içinde aradığınız mobil oyunu bulacaksınız.

Mobile Legends

Android cihazlardan çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz strateji ve takım oyunlarından biri olan Mobile Legends de en iyi online mobil oyunlar listemize giriyor. Oyunu ilk kez oynayanlar, ücretsiz indirmelerini gerçekleştirmelerinden sonra gerekli bilgilendirmeleri görsel şekilde alabiliyor. Oyundaki amacınızın düşmanın ana kulesini ele geçirmek olduğunu bilmelisiniz. Bunun için ise, savunma kulelerinde bulunan hattı kırmanız gerekiyor. Mobile Legends, elde edeceğiniz her başarı sonrasında karakterinizin seviyesini yükselterek daha etkin savaşmak fırsatını da sunuyor.

War Machines

En iyi android oyunları listemizde tanklarla yönetilen War Machines de bulunuyor. Oyunu farklı şekillerde online olarak oynayabilirsiniz. Tercihlerinizin bireysel ya da çoklu olarak değişim göstermesi, oyunun temel gayesinde ve işleyişinde bir değişim yaratmıyor. Amacınız her daim düşmana gelip gelmek. Bu bağlamda ise saldırı ya da savunma esaslı stratejiler üzerinden hareket etmeniz mümkün. Üstelik War Machines içinde kazandığınız deneyimler size yeni tankların kapısını da açacak böylelikle daha gelişmiş tanklar üzerinde savaş alanında daha etkin saldırılar

Call Of Duty: Legends Of War

Call Of Duty, içerikleri sayesinde her yıl en iyi oyunlardan biri olarak seçilmektedir. Artık oyuna en iyi online mobil oyunlar listesinde rastlamak da mümkün. Biz de hem kaliteli grafikleri hem de indirme v oynanma oranları nedeni ile listemize Call Of Duty: Legends Of War oyununu ekledik. Çok oyunculu mobil oyunlardan biri olan uygulamada klasik Call Of Duty içeriklerinin tamamı bulunuyor. Çoklu oynanması sayesinde hem arkadaşlarınızla hem de tanımadığınız oyuncularla takım arkadaşı olabiliyorsunuz. Savaş alanları değişim gösterilebilen Call Of Duty: Legends Of War düşmanınızı zombi olarak seçmenize de olanak anıyor.

Mobile Royale

Savaşın içine ejderhaları katması ile farklı hale getiren Mobile Rolaye bu sayede en iyi android oyunlarından biri haline de geliyor. Oyunda büyük bir seçim hakkı sizi bekliyor. On kadar farklı ırkı içinde bulunduran Mobile Rolaye ile istediğiniz özelliklere ait olan karakterleri oluşturabiliyorsunuz. Üstelik oluşturacağınız karakterleri özelleştirmek de sizin elinizde. Bu sayede kendi stratejilerinizi hazırlayarak düşmana karşı bir adım önde yer alabilirsiniz. Çevrimiçi olarak oynanan Mobile Rolaye üç boyutlu grafikleri sayesinde oyunun gerçekçiliğini de artırıyor.

Revolve 8

En iyi android oyunları listemizde bulunan Revolve8, geliştiricisi olan SEGA sayesinde anime karakterleri bir araya getirmiş durumda. Oyun içerisinde dakika özelliğinin bulunması oldukça heyecanlı anların yaşanmasını sağlıyor. Böylece üç dakika içerisinde düşmanınıza karşı bir galibiyet almak zorunda kalıyorsunuz. en iyi online mobil oyunlardan olan Revolve8 içinde öncelikle karakter kartlarını seçmeniz gerekiyor. Bu sayede kendinize özel bir takım hazırlamış oluyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz takım ise uluslararası alanda kullanılabilen bir arenada savaşıyor. Revolve8, kartları kadar stratejileri de iyi olanların kazanmasına izin veriyor.

Battlelands Royale

En iyi mobil oyunlar 2020 listemize sadece mobil cihazlar için tasarlanmış bir oyunla devam ediyoruz. Battlelands Royale ile oyundaki son adam olmak için heyecan verici bir maceraya atılacaksınız. Üstelik bu oyunda uzun süreli savaşlara girmek zorunda da kalmazsınız. Maksimum beş dakikadan oluşan çatışmalar sayesinde karakterinizin gelişimi de kısa zamanda tamamlanacaktır. Çoklu oyuncularla da çevrimiçi şekilde oynanabilen Battlelands Royale arkadaşlarınızla ortak stratejiler üzerinden hareket etme imkânı da veriyor. Üstelik oyunda ilerlemeniz halinde her bölümde farklı içerikler ve olaylarla karşılaşacaksınız. Böylece oyunun heyecan ve macera seviyesi hiç düşmemiş olacak.

Riptide GP: Renegade

En iyi mobil oyunlar listemizde sadece savaş oyunları bulunmuyor. Motosiklet yarışlarına ve oyunlarda gerçekçi grafiklere ilgi duyursanız Riptide GP: Renegade tam size göre. Meraklılarının kısa sürede bağımlısı haline gelmesi sonrasında en iyi android oyunlarından sayılmaya başlayan Riptide GP: Renegade ile polisleri atlatmak için oldukça tehlikeli yollardan yüksek hızlarla geçmek zorunda kalacaksınız. Kısa sürede mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz Riptide GP: Renegade şimdilik ücretli oyunlar kategorisinde bulunuyor. Buna karşın içerikleri ve vaat ettikleri ile ödenen paranın hak edilmesini de sağlıyor.

Hearthstone

Online oyunlara merakı olanlar için Hearthstone yabancı isimlerden biri değil. Milyonlarca katılımcısı olan kart ve strateji oyunlarından biri olan Hearthstone, artık mobil cihazlar üzerinden de tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Kısa süre içinde en iyi mobil oyunlardan biri haline gelen Hearthstone, işleyişi bilgisayarlarda olduğu gibi devam ediyor. Bir milyonun üzerinde indirme alan oyunda kartlarınızı seçip karakterlerinizi geliştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra mobil sürüme de farklı güncellemeler yapılıyor. Güncellemeler sayesinde oyunda farklı özelliklerdeki karakterlere sahip olabiliyorsunuz. Hearthstone şu an için Türkçe dil desteği bulundurmamasına karşın sizleri çok zorlamıyor. Çünkü oyunun oynanabilmesi için gerekli olan talimatların tümü temel İngilizce bilgisine sahip olan kişilerin anlayabilecekleri düzeyde verilmiş durumda.

Kelimelik

Battle Royale oyunları yerine daha sakin zekâ oyunlarını tercih ediyorsanız Kelimelik uygulamasını indirmenizi öneriyoruz. Ücretsiz çevrimiçi oyunlardan biri olan Kelimelik, rakiplerinizi seçerek onlarla kelime türetme oyunu oynamanıza olanak tanıyor. Oyuna farklı sosyal medya hesapları üzerinden bağlanabildiğiniz gibi sıfırdan bir hesap da oluşturabiliyorsunuz. Sosyal medyadan bağlanmanız, kendi arkadaşlarınızı kolay bir şekilde bularak kelime yarışınıza başlama avantajı kazandırıyor. Fakat hiç tanımadığınız rakipler de edinmeniz mümkün. En iyi mobil oyunlar 2020 listesinde farklı bir hava oluşturan Kelimelik, bir oyun başlatma zorunluluğu da bulunmuyor. Oyunda eş zamanlı olarak yirmiye kadar rakiple yarışabiliyorsunuz.

Yorum Yap
Giriş Yap
buradan bir menü oluşturun