1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Epic Games: Aç gözlüsünüz!

Epic Games: Aç gözlüsünüz!
+ - 0

Epic Games Store’un birinci büyük indirimi geçtiğimiz günlerde başladı ve indirime giren oyunlar ortasında Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 de vardı.

Epic Games: Aç gözlüsünüz!

Olağanda 92,00 TL olan oyunun fiyatı indirimler ile birlikte 32,00 TL’ye düştü lakin oyun kısa bir müddet evvel dünya genelinde mağazadan kaldırıldı ve görünüşe nazaran indirimler bitene kadar yani 13 Haziran’a kadar geri dönmeyecek.

Epic Games’in lideri ise bu bahis hakkında firmaya hayli sert tenkitlerde bulundu ve ”aç gözlüsünüz” tabirini kullandı. Hususun daha fazla uzamaması ismine ise bir Epic Games temsilcisi DTF’ye daha yumuşak açıklamalarda bulundu.

Mevzu hakkında açıklama yapan temsilci; “Eğer geliştirici yahut yayıncı indirimlerimize katılmamaya karar verirse bu karara hürmet duyarız. Paradox, Epic Mega İndirimlerini terk etmeye karar verdi. Oyuncular Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi indirimli olarak satın aldıysa, Epic sizden ekstra para talep etmeyecek.”

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2020’nin birinci çeyreğinde çıkacak. Pekala ya siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Üretimci firmanın oyun indirime girdi diye platformdan kaldırması sahiden de onların aç gözlü olduğunu mu temsil etmektedir? 

Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap