1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Fortnite’ta John Wick için av başladı!

Fortnite’ta John Wick için av başladı!
+ - 0

Epic Games tarafından geliştirilen ve 250 milyonu aşkın oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite, bugünlerde sinemanın karizmatik ve korkutucu suikastçısı John Wick’i konuk ediyor.

Fortnite’ta John Wick için av başladı!

Bugün başlayan Wick’in Başındaki Ödül Hudutlu Müddetli Modu (SSM), kendine güvenen oyunculara heyecan dolu bir kapışmada yer alma fırsatı sunuyor. Wick’in Başındaki Ödül SSM’sinde maksat belli sayıda altın jeton toplayarak maçı kazanmak. Her oyuncu maça elinde birkaç jetonla başlayacak ve rakiplerini avlayarak onların da jetonlarını toplamaya çalışacak.

Lakin temkinli olmakta yarar var zira bir oyuncu sahip olduğu jeton sayısı arttıkça hareket ettiğinde yahut ateş açtığında haritada git gide daha fazla görünür olacak. En fazla jetona sahip olan birinci 3 oyuncu ise haritada ve pusulada daima görünecek. Bu modda her oyuncu 3 sefer tekrar doğma hakkına sahip.

Son derece gergin ve heyecanlı geçecek bu özel modun mükafatları de özel. Wick’in Başındaki Ödül modunun misyonlarını yapan oyuncular Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması ve fazladan deneyim puanı üzere pek çok mükafatın sahibi olacaklar.

Ayrıyeten karizmatik suikastçıyı kendisiyle özdeşleşen grup elbisesi içinde gösteren John Wick kıyafeti ve ona özel Bildiğin Balyoz kazması da an itibariyle oyun içi mağazadan satın alınabiliyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap