1. Ana Sayfa
  2. Genel

Game of Thrones dizaynlı Xbox kazanmak ister misiniz?

Game of Thrones dizaynlı Xbox kazanmak ister misiniz?
+ - 0

Xbox, Game of Thrones dizaynlı iki adet Xbox One S All Digital modelini takipçilerine ikram etmeye hazırlanıyor. Yarışa Türkiye’den de iştirak kabul görmekte. 

Game of Thrones dizaynlı Xbox çekilişi!

Final dönemi ile dikkatleri üzerine çeken Game of Thrones, kışı Xbox konsollarına da getirmeyi başardı. Büsbütün dijital olarak tasarlanan Xbox One S All Digital, teknik özellikleri bakımından One S modelinin birebiri lakin 4K Blu-ray okuyucuya sahip olmayan versiyonu. 

Game of Thrones’a özel yalnızca iki adet üretilen bu konsol Targaryen ve Night King temalarını benimsemiş durumda. Targaryen modelinde Targaryen Hanesi’nin klasik logosu ve ejderha pulları yer alırken Night King temasında ise buz ve Ak Gezenleri temsilen bir ikon tercih edilmiş. 

Pekala bu müsabakaya nasıl iştirak sağlayabilir oyuncular? Müsabaka iki farklı toplumsal medya platformunda gerçekleştirilmekte. Targaryen modeli için Twitter’dan çekilişe girmeniz gerekiyor. Night King modeli ise Facebook çekilişinde verilecek. 

Facebook gönderisinde iştirak için gönderiyi beğenmeniz kâfi. Twitter’da ise gönderiyi retweet etmeniz  ve #GamerThrones – #Sweepstakes hashtaglerini eklemeniz gerekiyor. Doğal sayfayı da beğenmeniz gerekmekte. 

Night King çekilişi için buraya, Targaryen çekilişi için buraya tıklayabilirsiniz. İştirakler 22 Mayıs’a kadar devam edecek. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap