1. Ana Sayfa
  2. Haberler

General Mobile’dan Ramazan sürprizi!

General Mobile’dan Ramazan sürprizi!
+ - 0

General Mobile, Ramazan mühletince kullanıcıları yenilikten uzak tutmuyor. Şimdiki telefonlarına sistem güncellemesi getiren General Mobile, ihtar ekranında içinizi ısıtacak bir ileti ile kullanıcılarını selamladı.

General Mobile’dan Ramazan sürprizi!

Aygıtınıza sistem güncellemesi yaptığınız an, ekranınızda şu ileti belirmekte; ”Güncelleme başarılı. Güzel Ramazanlar”. General Mobile’ın bu bildirisi birçok kullanıcı tarafından takdir kazandı.

Ülkemizde kıymetli günleri unutmayın markalar ortasında General Mobile’da yer almakta. Lakin böylesine bir davranışı birinci sefer görmekteyiz. Şayet sizde sistem güncellemenizi hala yapmadıysanız ”Ayarlar” kısmından ”Sistem” kategorisini incelemeyi unutmayın.

Buna ek olarak General Mobile’dan 6 taksit kampanyası hala devam etmekte. Peşin fiyatına 6 ay taksit kampanyası ile kullanıcılar GM 9 Pro’yu 282,88 TL, GM 8 Android One’ı 166,33 TL, GM 8 Go’yu ise 133,03 TL taksit ile satın alma fırsatına sahip olacaklar. Kullanıcılar kampanyadan 31 Mayıs 2019 tarihine kadar yararlanabilecek.

En aktüel teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan General Mobile, GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerinde Akbank Direkt kullanıcılarına özel peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunuyor.

General Mobile’ın resmi sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak kampanyada kullanıcılar Akbank Direkt kullanıcı bilgilerini girerek süreçlerini kolay kolay tamamlayabilecekler. Ödeme süreçleri tamamladıktan sonra www.generalmobile.com/tr‘a yönlendirilen kullanıcılar, ‘peşin fiyatına 6 taksit kampanyası’ sayesinde vade farkını alışveriş meblağında indirim olarak görecekler.

General Mobile’ın Ramazan iletisine üstteki görselden de ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz General Mobile’ın Ramazan iletisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap