1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Google Chrome güncellendi!

Google Chrome güncellendi!
+ - 0

Google, Chrome 74 güncellemesini kullanıcılarına sundu. Yayınlanan güncelleme ile bir arada yeni erişilebilirlik ayarı ve bir dizi yeni özellikler sürüme eklendi.

Google Chrome güncellendi!

Chrome kullanıcıları bir müddettir karşılarına çıkan hareket animasyonlarından şikayetçiydi. Kullanıcılarından gelen şikayetleri dikkate alan Google, kelam konusu sorunu Chrome 74 güncellemesini yayınlayarak tahlile kavuşturdu. 

Chrome’un sayfasını aşağı üst kaydıran birtakım kullanıcılar, rahatsız edici hareket efektleriyle karşılaştığını lisana getiriyordu. Bununla birlikte Google, hareket animasyonunu sonlandırdı, sorun ortadan kalktı. 

Chrome 74 güncellemesiyle bir arada gelen yenilikler bununla hudutlu değil.  Şirket, güncelleme ile özel sınıf alanları (private class field) yaratmanın artık daha kolay ve pak olmasını da sağlıyor. Ayrıyeten bir müddettir başka tarayıcılarda desteklenen CSS Geçişleri, yeni güncelleme ile birlikte Chrome tarafından da destekleniyor.

Chrome 74 güncellemesi Mac’ler dahil Linux, Android ve iOS aygıtlarda kullanılabiliyor. Pekala ya siz gelen güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Verilen takviyeler kullanıcıları tatmin edecek seviyede mi?

Yorumlar kısmından fikirlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap