1. Ana Sayfa
  2. Haberler

GRID efsanesi geri dönüyor!

GRID efsanesi geri dönüyor!
+ - 0

Codemasters, yarış oyunu GRID’i PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 13 Eylül’de çıkış yapacak. Steam’de standart sürüm 92,00 TL ve ultimate sürüm 119,00 TL’den ön siparişe açıldı.

GRID efsanesi geri dönüyor!
 

Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı ve ultimate sürüm içeriği:

GRID, gibisi olmayan bir yarış tecrübesidir. Eşsiz andan yarışa sahip olan GRID, her yarışta kendi yolunu seçme, kendi öykünü yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme bahtı olan yepisyeni bir tecrübe ile geri dönüyor.

World Series’te yerini al ve çağdaş, klasik, GT’den Touring’e, Büyük Motorlulardan Stoklara ve Üstün Özelleştirilmiş araçların dahil olduğu en unutulmaz ve sevilen yarış otomobilleriyle dünyanın en hoş pozisyonlarında heyecanlı yarışlarda gayret et. GRID, ışıklardaki adrenalin patlamasından yarış sonundaki gurura kadar bir yarışın her anını yaşatıyor.

Kazalar peş peşe yaşanıyor, kıl hissesi geçişler, tamponların sürtünmesi ve rekabetçi çarpışmalar; hepsi sana ya yardım etmeye ya da ilerlemeni engellemeye çalışan rakipler, ekip arkadaşları ve bir düşman şoförün yapıtı.

Duyuru fragmanını üstteki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Pekala ya siz GRID serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap