1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Katlanabilir ekranlı Motorola RAZR görüntüsü geldi

Katlanabilir ekranlı Motorola RAZR görüntüsü geldi
+ - 0

Son ayların tanınan konusu olan katlanabilir ekranlan cep telefonu kesimini kasıp kavuruyor. Birinci olarak Royole firmasının FlexPai modeli ile gelen bu teknoloji sonrasında Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X ile devam etmişti. Bir müddettir katlanabilir ekranlı bir telefon üreteceği tez edilen Motorola’nın RAZR modeline ilişkin olduğu düşünülen bir görüntü ortaya çıktı.

Katlanabilir ekranlı Motorola RAZR görüntüsü geldi

Bilgisayar ortamında hazırlandığı anlaşılan Motorola RAZR görüntüsünde telefonun ön ve art olmak üzere iki farklı ekranı olduğu görülüyor. Bir periyoda damgasını vuran Motorola RAZR modeli 2000’li yıllarda incelik ve statü simgesi haline gelmişti. İstiridye biçiminde açılıp kapanabilen bir ekranı bulunan telefonun görüntüsünde öne ve iç ekran net olarak görülüyor. Ayrıyeten telefonun açılıp kapanmasını sağlayan düzenek da gösteriliyor.

Samsung Galaxy Fold üzere iki ekranlı olan telefonla ilgili teknik bilgiler şimdi ortaya çıkmadı. Lenovo’nun sahibi olduğu Motorola‘nın bu modeli ne vakit tanıtacağı bilinmiyor. Fakat ididalara nazaran firma bu modeli kimi basın kuruluşlarına tanıttı.

İşte katlanabilir ekranlı Motorola RAZR modelini gösteren o görüntü:

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap