1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!

Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!
+ - 0

Ünlü çanta markası Louis Vuitton üzerinde esnek ekranı bulunan değişik modellerini sergiledi. Görünen o ki esnek ekranlar yalnızca telefon üreticilerinin dikkatini çekmemiş. Ünlü markanın New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkan çantaların birinde tek başkasında iki adet esnek ekran bulunuyor.

Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!

Teknolojiyle yakın çalışan markaların eserlerinde sıkça görülen esnek ekranları moda dünyasında da görmeye başladık. Lüks giysi markası Louis Vuitton, esnek ekran çılgınlığına katılan en son şirket. Ünlü moda meskeninin yeni tanıttığı çanta kreasyonunda gömme esnek ekranlar dikkat çekiyor. Marka Engadget’a yaptığı açıklamada AMOLED ekranların 1,920 x 1,440 çözünürlüğe sahip olduğunu tabir etti.

Ünlü markanın New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkan çantaların birinde tek başkasında iki adet esnek ekran bulunuyor. Ekranlarda ise bir web tarayıcısının demosu ve rastgele sıralanmış çeşitli kentlerden görünümlerin görüntüsü dönüyor.

Louis Vuitton, ekran tedarikçisi hakkında rastgele bir açıklama yapmamış. Ayrıyeten çantaların satışa çıkıp çıkmayacağı şimdi belirli değil. Yalnızca prototip basamağında kalabilir. Ek olarak oldukça pahalı ürünleri bulunan markanın, üzerinde ekran bulunan bir çantayı nasıl bir fiyatlandırma ile sunacağı büyük soru işareti olsa da, satışa çıktıkları takdirde (daha evvel kablosuz kulak içi kulaklıkların 1000 Dolar’dan satıldığı düşünüldüğünde) epeyce kıymetli ücretlendirilecekleri muhtemel görülüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap