1. Ana Sayfa
  2. Haberler

OnePlus 7 tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

OnePlus 7 tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri
+ - 0

Birçok yeni bilhassa birlikte kullanıcılara tanıtılan OnePlus 7 taşınabilir dünyanın dikkatini çekmeyi başardı.

OnePlus 7 tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus 7 resmi olarak bugün tanıtıldı. Uzun vakittir taşınabilir dünyanın gündeminde olan telefon modeli ile ilgili tüm merak edilenler sonunda açıklandı. Tasarım olarak dikkat çeken OnePlus 7 çok ince çerçevelere sahip ve bu tasarım hayli şık ve etkileyici görünüyor. Snapdragon 855 işlemeciden güç alan aygıt, 6.41 inç büyüklüğündeki full HD+ çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ile kullanıcılara sunulurken, yeni modelin ekranında parmak okuyucu sensör yer alıyor. Depolama seçeneği olarak 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri ile tanıtılan yeni model OnePlus 7, 6 GB ya da 8 GB RAM seçenekleri ile tercih edilebiliyor.

Yeni modelin art tarafında 48 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alırken, bu kamera 1.7 diyaframa sahip olarak bizleri karşılıyor. Modelde bulunan İkinci kamera ise yalnızca derinlik sensörü özelliği için kullanılıyor. Artta yer alan kamera ile 4K çözünürlükte 60 FPS görüntü kaydı yapabilmeye imkan tanıyan yeni model, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS görüntü kayıt yapabilme imkanını kullanıcılarına sunuyor. Stereo hoparlörlerin yer aldığı aygıtın ön tarafında 16 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamera ekranda çentikli bir dizaynla yer alırken, aygıtta 3700 mAh kapasiteye sahip bir batarya bulunuyor.

OnePlus 7 özellikleri ile dikkat çekiyor  

Tasarım ve teknik özellikleri ile rakiplerine gözdağı veren model fiyat performans eseri olmaya aday üzere görünüyor. Piyasaya sunulduktan sonra kullanıcılardan tarafından paylaşılacak performans durumu modelin tercih edilebilirliğini büyük oranda etkileyeceğe benziyor. OnePlus 7’nin başlangıç (6 GB RAM / 128 GB depolama) modeli kullanıcılara 500 sterlin yaklaşık 3900 TL fiyat etiketi ile sunuluyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap