1. Ana Sayfa
  2. Genel

PUBG LITE resmi olarak Türkiye’de kullanıma sunuldu

PUBG LITE resmi olarak Türkiye’de kullanıma sunuldu
+ - 0

9 Mayıs’ta PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un fiyatsız sürümü PUBG LITE’ın Türkiye ön kayıt sürecini başlatan PUBG Corp, 21-22 Mayıs tarihlerinde ön indirmeye açılmıştı. Ve bugünden (23 Mayıs) itibaren, PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı.

PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı

22 Mayıs’a kadar ön kayıt yaptırarak, oyun içi yeni sürpriz eşyalar kazanan oyunseverler, e-postalarına gelen eser kuponlarını bugünden (23 Mayıs’tan) itibaren oyuna giriş yaparak kullanabilecekler.

Her çağdaş PC ve dizüstü bilgisayar için #herkesePUBGLITE
Türkiye’de milyonlarca oyuncuya sahip olan Battle Royale cinsindeki oyunda, bir adaya paraşütle inen 100 oyuncu, buldukları eşya, silah ve mühimmatı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor. Son hayatta kalanın kazandığı PUBG LITE, her çağdaş PC ve dizüstünde fiyatsız olarak oynanabilecek. Bugünden itibaren https://lite.pubg.com/tr/download/ adresinden oyunu indirerek çabucak oynamaya başlayabilirsiniz.

Haritalar

PUBG LITE’ta seçebileceğiniz 3 farklı harita ve bir de İdman Modu mevcuttur. PUBG LITE’ta yer alan haritalar; Erangel, Miramar ve Sanhok. Her bir haritanın farklı özelliklere sahip olması, oyuncuların farklı bir oyun tarzı ve taktikle oynamasını gerektirir. Hangi haritanın oyun biçiminize en uygun olduğunu bulmak için, farklı haritaları keşfedebilirsiniz. İdman Modu, oyundaki çeşitli öğelere alışmanıza imkan sağlar.

Perspektifler

Oyun tarzınıza ve tercihinize nazaran, oyunda 2 farklı perspektif seçebilirsiniz: Üçüncü Şahıs Perspektifi ve Birinci Şahıs Perspektifi.

Modlar

Tek başınıza ya da bir kadronun kesimi olarak oynayabilirsiniz. Squad oynamak istiyorsanız, ekip arkadaşlarınızdan şiddetli anlarda yardım talep edebilirsiniz ve daha taktiksel bir biçimde rakip ile karşı karşıya gelirsiniz.

Ayrıyeten “solo-squad” modunda da oynamaya karar verebilirsiniz,

Solo – Tek başınıza oynayın, 99 solo oynayan rakibe karşı.
Squad – 4 bireyden oluşan bir kümeyle oynayın, 3 arkadaş ile ya da rastgele oyuncular ile 24 başka Squad rakibe karşı.
Solo-squad – Tek başınıza oynayın, başka solo ya da squad oyunculara karşı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap