1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Samsung’tan AKG imzalı yeni kablosuz kulaklıklar

Samsung’tan AKG imzalı yeni kablosuz kulaklıklar
+ - 0

Samsung Electronics, 5 yeni kablosuz kulaklığını Türkiye’de satışa sundu. Adaptif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratan N700NC ve 33 saate varan pil ömrüyle dikkat çeken Y500, sundukları güçlü performansla en iyiyi arayanlara hitap ediyor. N200 ve Y100 modelleri ise farklı renk seçenekleri, süratli şarj teknolojisi ve AAC dayanağıyla dikkat çekiyor.

AKG N700NC

AKG’nin üst seviye kablosuz kulaklığı N700NC, neredeyse stüdyo kalitesinde bir ses tecrübesi yaşatıyor. Faal gürültü engelleme ve kablosuz özelliğiyle öne çıkan N700NC, seyahatler için eksiksiz bir yol arkadaşı. Uyarlanabilir gürültü engelleme teknolojisi sayesinde, etrafınızdaki dünyayla bağlantınızı kesebileceğiniz N700NC, ses tutkunlarının beklentilerini karşılayacak performans sergiliyor. Etrafla irtibat kurmak istediğinizde ortam farkındalık özelliğini tek tuşla etkinleştirebileceğiniz N700NC, seste bir kayıp yaşamadan neredeyse stüdyo kalitesinde ses performansı sunuyor. Yastıklı ayarlanabilir baş bandı ve 20 saate varan pil ömrü ile konforun tadını saatlerce çıkarabileceğiniz katlanabilir dizaynlı kulaklıkta ses ayarları da süratli ve kolay bir formda yapılabiliyor.

Samsung’tan AKG imzalı yeni kablosuz kulaklıklar

Seçili taşınabilir aygıtlara yüklenen AKG kulaklık uygulaması üzerinden ses ayarları denetim edilebilen kulaklıkta kutu içeriği de hayli varlıklı. Kutu içeriğinden uçuş adaptörü ve USB şarj kablosu haricinde kompakt taşıma çantası da çıkıyor. Taşıma çantası sayesinde kulaklığı her yere basitçe taşımanız mümkün. Gümüş renk seçeneğiyle dikkat çeken AKG N700NC’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 2.499 TL.

AKG N60NC

Etkin gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratan AKG N60NC,özellikle seyahatlerde kaliteyi arayanlar için vazgeçilmez bir kulaklık.Katlanabilir ve kompakt tasarımı sayesinde kolay taşınabilirlik sunan AKG N60NC, sunduğu kalitelises tecrübesiyle tüm dikkati üstüne çekiyor. Uzun seyahatler için 15 saatlik pil ömrüne sahip olan kulaklık, faal gürültü özelliği açık ve kablolu kullanımda ise 30 saate varan pil ömrü sunuyor. Çantanızda kolaylıkla taşımanız için kompakt bir taşıma çantasıyla birlikte gelen AKG N60NC, seyahat ederken, müziğiniz ve kendinizle yalnız kalabileceğiniz harika bir ses ortamı oluşturmak için ortam gürültüsünü azaltıyor. Gelen bir aramayı tek tuşla cevaplayabileceğiniz AKG N60NC, AAC teknolojisiyle yüksek kalitede sesi kayıp yaşamadan kullanıcılara sunuyor. AptX takviyesi ise Bluetooth akışında ses kalitesinin korunmasını sağlıyor. Sadece siyah renk seçeneğine sahip olan AKG N60NC’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 1.999 TL.

AKG Y500

33 saate varan pil ömrü ve süratli şarj teknolojisiyle tüm dikkati üstüne çeken AKG Y500, dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Üslubunuza uyacak formda tasarlanan şık dizaynlı Y500, en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak aktarmanıza imkan tanıyor. Kulaklıklarınızı çıkardığınızda, müzik sihirli bir formda duruyor ve tekrardan taktığınızda ise çalmaya devam ediyor. Kolay kulak üstü denetimleri sayesinde sesi denetim edebilirsiniz ve davet alabilirsiniz. Alüminyum gereci sayesinde hem şık hem de güçlü bir tasarım sunan Y500, yenilenmiş renk seçenekleriyle yeterli bir görünüm sergiliyor. İki uyumlu aygıtı birebir anda eşleştirebileceğiniz kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde ekstradan 1 saatlik[8] kullanım imkanı sunuyor. Pembe, yeşil, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahip olan AKG Y500’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 999 TL.

AKG N200

AKG’nin yeni kulakiçi kulaklığı N200, neredeyse stüdyo kalitesinde ses tecrübesi vadediyor. AptX teknolojisi ve AAC codec takviyesi kablosuz müzik akışında dahi harika ses kalitesi sağlıyor. Premium materyaliyle şıklıkta yeni bir tarif getiren kulaklıkta metal bir gövde ve güçlü kumaş bir kablo kullanılıyor. Konfor ve dayanıklılık için tasarlanan kulaklıklar hafif olması sebebiyle neredeyse tüm gün boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Yüksek kalitede manyetik kulaklık modülleri kablo karışıklığının önüne geçiyor ve kulak uçları her seferinde kusursuz bir ahenk sağlıyor.Hızlı şarj takviyeli kulaklık tam dolu pille 8 saate varan uzun bir kullanım imkanı sunuyor[10]. Dahili mikrofonu sayesinde sesli asistanlara da ulaşabileceğiniz AKG N200, yeşil, siyah ve mavi renk seçenekleriyle göze çarpıyor.Kulaklığın tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 799 TL.

AKG Y100

Uygun fiyatı ve güçlü ses performansıyla dikkat çeken AKG Y100, hafif tasarımı sayesinde tüm günü konforlu geçirmenizi sağlıyor. Trende, işte yahut kentte dolaşırken etrafınızdakilerle teması koparmadan müzik içerisinde kaybolmanıza imkan tanıyan AKG Y100 net ve pak bir ses sunuyor. Müzik dinlerken kolay kolay davetlere geçiş yapabileceğiniz AKG Y100, 8 saate varan uzun pil ömrüyle de günlük gereksiniminizi karşılıyor. Etrafınızla bağlantı kurmanızı sağlayan Ambient Aware özelliğinin de bulunduğu AKG Y100, süratli şarj teknolojisiyle de dikkat çekiyor. 15 dakika şarjla 1 saatlik kullanım imkanı[13] sunan AKG Y100, pembe, yeşil, mavi ve siyah renk seçenekleriyle geliyor. AKG Y100’ün tavsiye edilen perakende fiyatı ise 499 TL sunulacak

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap