Sopsy ‘Ben anlamam’ diyenlere e-ticaret platformu sunuyor

 Sopsy ‘Ben anlamam’ diyenlere e-ticaret platformu sunuyor
Okunuyor Sopsy ‘Ben anlamam’ diyenlere e-ticaret platformu sunuyor

İnternette dükkan açmanın basit ve hızlı yolu Sopsy, 2013 yılında kuruldu. 8 binden fazla birey ve işletmeye hizmet veren Sopsy, sundugu e-ticaret çözümleriyle kullanıcılarının 2 dakika içinde, banka veya ödeme kurumu, entegrasyon, kurulum gibi teknik konularla hiç uğraşmadan kolayca satışa başlamasını sağlıyor. 

Sopsy’de 3 adet ürün bulunuyor. Bunlardan ‘Direct’ ile kolayca link oluşturup ödeme alabilirken, “Picnic” ile ücretsiz hazır bir e-ticaret sitesi ile 2 dakika içinde internetten satışa başlayabiliyorsunuz. “Fox” pakedi ise gelişmiş bir e-ticaret sitesi çözümü sunuyor, ücretli olan bu paketin de yine kullanımı kolay ancak artı olarak sürekli geliştirilen ve yenileri eklenen ücretsiz ve ücretli özellikler ile dükkanınızı daha kullanışlı hale getirebiliyorsunuz.

Daha önce Hasan Aslanoba, Alper Akcan, Emrah Kurtulmuş, Tunç Yalgın, Cemal Dalar gibi isimlerden yatırım alan Sopsy son yatırımını ise Teknasyon’dan aldi. Sopsy’nin planları arasında aldığı yatırımlarla 2020 yılı sonunda yurtdışı pazarına açılmak ve globalde büyümek yer alıyor. Şirket 1.5 yıl önce yurt dışı pazarına daha hızlı entegre olabilmek amacıyla merkezini Amerika’ya taşıdı. Sopsy, su anda sahip olduğunuz ürünleri satmanın en kolay yollarından biri olarak dikkat cekiyor.

Ayrıntılı bilgi almak için www.sopsy.com adresinden canlı yardım aracılığıyla destek ekibine ulaşabilir ve Üye Ol butonuna tıklayarak ücretsiz e-ticaret sitenizi açabilirsiniz.  

Sopsy

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • Refika
  Refika
  ziyaretci
  9 ay önce

  Bilgilendirici bir yazı teşekkürler:)

  Cevapla
  21
Giriş Yap
buradan bir menü oluşturun