1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Tanınan Analist Bu Ay Patlama Potansiyeline Sahip Olduğuna İnandığı 3 Altcoin Projesini Sıralıyor

Tanınan Analist Bu Ay Patlama Potansiyeline Sahip Olduğuna İnandığı 3 Altcoin Projesini Sıralıyor
+ - 0

Altcoin Daily sunucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, bu ay ralli için en yüksek potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin projesini açıklıyor.

Kripto para fenomeni, 423.000 abonesine sunduğu yeni bir YouTube videosunda Cardano’nun (ADA) en son Goguen Mary güncellemesine dikkat çekiyor. Güncelleme, performansı değerlendirilmek üzere şu anda Cardano’nun genel test ağına yerleştirildi. Goguen Mary’nin ayın sonunda ana ağda piyasaya sürülmesi bekleniyor:

“Yani bu büyük bir başarı. Bu, Cardano fiyatının neden bu ay artabileceğinin en büyük nedeni ve bunun anlamı varlıkların artık Cardano blokzinciri üzerine inşa edilmeye başlayabileceği.”

Arnold ayrıca, dördüncü en büyük kripto para biriminin arkasındaki şirket olan IOG’un Afrika’daki milyonlarca insanı Cardano blokzincirine dahil etme planlarını da vurguluyor. Arnold, IOG’nin Afrika operasyonları direktörü John O’Connor’dan, Cardano’nun kıtada benimsemeyi teşvik etmede kaydettiği ilerlemeyi doğrulayan bir alıntı yapıyor:

“Maalesef istediğim kadar gösteremiyorum. Söyleyebileceğim şey, multimilyonlarca kullanıcının gerçek dünya blokzinciri uygulaması için platforma alınacağı büyük bir hükümet sözleşmesinin son aşamalarında olduğumuzdur. Bu, gerçek dünyada şu anda bu alanda yapılmakta olan bir tür 10 kat iyileştirmedir.”

Arnold ayrıca, likidite sağlayıcıları için getiri sağlayan ve merkeziyetsiz bir borsa olan SnowSwap (SNOW) ve Chainlink’in (LINK) hızlı işlem ücreti oracle’ı entegrasyonunu inceliyor:

“Bu biraz kafa karıştırıcı geliyorsa, SnowSwap’in yeni bir kripto para birimi olduğunu bilin. Merkeziyetsiz oracle’lar için Chainlink ile entegre oluyorlar. Bu konuda söyleyeceğim son şey şudur: SnowSwap, Chainlink hızlı oracle’ı mainnet’e entegre ettiğinden, entegrasyon, Stake’lerin SnowSwap’te getiri oluşturma stratejileri arasında hareket ederken mevcut Ethereum ağ ücretlerini doğru bir şekilde muhasebeleştirmelerini sağlamak için bir referans olarak Chainlink’in merkeziyetsiz hızlı işlem ücreti oracle’ını kullanarak para yatırma ve çekme olanağı sağlar. Böylece, merkeziyetsiz bir oracle ağı kullanarak en doğru, en ucuz ücretleri nasıl aldıklarını anlayacaklar. Çok çok ilgi çekici.”

Arnold’un listesindeki son altcoin, Enjin platformunda yaratılan değeri destekleyen bir kripto varlığı olan Enjin Coin (ENJ).

Kripto trader’ı, Enjin’in gayrimenkul yatırımlarını tokenize etmek ve mülk sahiplerinin Labs Security Exchange’deki trader’lar için NFT’ler çıkarmasına izin vermek için blokzinciri gayrimenkul firması Labs Group ile birlikte çalıştığını söylüyor. Arnold, Enjin’in CEO’su Maxim Blagov’dan bir alıntı yapıyor:

“Gayrimenkul sektörü hayatta kalmamız için temel olan bir ürün sunuyor, bu yüzden piyasa bu kadar istikrarlı. Gayrimenkulün tokenize edilmesi sadece bir an meselesidir. Labs ile birlikte, dünyanın en eski piyasalarından birini yıkan ilk kişilerden biri olabiliriz.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap