1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Tanınan Trader’dan 250.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Varsayımı ve 3 Patlayacak Altcoin Önerisi!

Tanınan Trader’dan 250.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Varsayımı ve 3 Patlayacak Altcoin Önerisi!
+ - 0

Önde gelen bir kripto para trader’ı ve analisti, büyük rallileri ateşleme potansiyeline sahip olduğunu söylediği önemli altcoin’leri inceledi. Analist ayrıca Bitcoin (BTC) hakkında fiyat tahmininde bulundu.

Anonim trader Kaleo, diğer yatırımcıların Litecoin‘i (LTC) hafife aldıklarını söylüyor. Genellikle dijital gümüş olarak adlandırılan kripto para biriminin 2017 boğa rallisini takip etmeye ve 203 dolarlık mevcut fiyatından %1000’in üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğuna inanıyor.

“LTC 2017 fraktalı. Bu işe yararsa, biriktirmek için hâlâ zaman vardır, ancak yavaş yavaş istiflenmeye neden değdiğini anlarsınız. Şimdi LTC’yi istifleme zamanı. Litecoin, genellikle BTC’ye karşı maksimum acı noktalarından dikey hareketlere sahiptir. Sonunda patladığında, sizin FOMO’ya girmek için vaktiniz olduğundan daha hızlı hareket edecek. Şimdi her gün biraz satın alın. Daha sonra kendinize teşekkür edin.”

Kaleo’nun radarındaki bir başka kripto para ise Chainlink (LINK). Trader, merkezi olmayan oracle ağının, birkaç hafta içinde değerini iki katından fazla artıran Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanıyor.

Kaleo’nun listesindeki üçüncü kripto para, ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan bir blok zinciri geliştirmeyi amaçlayan bir proje olan Algorand (ALGO). Kripto para biriminin şu anki 1.75 dolarlık fiyatından %242’lik bir ralli gerçekleştirerek değerini 6.00 dolara çekmek için hazırlandığını söylüyor.

“Büyük resmi unutma. ALGO daha yeni ısınıyor.”

Kaleo ayrıca Stellar Lumens (XLM), Balancer (BAL) ve Band Protocol (BAND) yatırımlarına da sahip olduğunu açıkladı. Bitcoin’e gelince, kripto para stratejisti, yatırımcıların en büyük kripto para birimine yatırım yapma konusunda henüz çok geç kalmadıklarını söylüyor.

“Bitcoin/BTC. Hala erkenciyiz.”

Kaleo’nun grafiğine göre Bitcoin, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar a yükselmeden önce 2.000 doların altında konsolide olduğu 2017 boğa piyasasından bir sayfa çıkarıyor. Bu kez trader, Bitcoin’in Temmuz 2021’e kadar BTC’yi 250.000 dolara çıkaracak meteorik bir yükseliş için zemin hazırladığına inanıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap