1. Ana Sayfa
  2. Haberler

The Sims 4 artık ücretsiz!

The Sims 4 artık ücretsiz!
+ - 0

Birinci olarak 2014’te çıkan ömür simülasyonu The Sims 4 PC oyuncuları için kısa bir müddetliğine fiyatsız oldu.

The Sims 4 artık ücretsiz!
 

İlgilenenler Origin üzerinden oyuna alabilir ve Origin’in başlatıcısı aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun bir hafta boyunca fiyatsız dağıtılacak. Bir hafta içinde oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve denetim etme gücünün tadına varın.

Sim’lerinizin kendine has görünüşlerine ve eşsiz karakterlerine karar verirken yaratıcılığınızı kullanın. Onların kıyafetlerini seçin, saç modellerine karar verin ve kişiliklerini belirleyin. Oda bazlı orijinal İnşa Moduyla favori dizaynları ve dekorları seçerek Sim’lerinize kusursuz meskenleri basitçe inşa edin.

Sim’lerinizin bağlantılarını güçlendirin, yeni meslek gayeleri peşinde koşun ve onların omurlarındaki varlıklı ve keyifli anları şekillendirin. Kendine has ortamlara sahip çok hoş dünyaları gezin, yerlere gidip ilgi cazibeli öteki Sim’lerle tanışabileceğiniz mahallelerde dolaşın.

Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın. Kendine has görünüşleri, kişilikleri ve yepisyeni hisleri olan birbirinden farklı Sim’ler oluşturun. Oda bazlı yeni İnşa Modu ile Sim’lerinize kolay kolay mesken tasarlayıp yapın. Dünyalar ortasında dolaşın, eşsiz mahalleleri ve farklı yerleri keşfedin.

Münasebetlerden iş hayatına Sim’lerinizin omurundaki varlıklı ve keyifli anlara istikamet verin.

İlgili indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap