1. Ana Sayfa
  2. Genel

World of Warcraft Classic’in çıkış tarihini duyuruldu!

World of Warcraft Classic’in çıkış tarihini duyuruldu!
+ - 0

27 Ağustos itibariyle tüm oyunseverler ve World of Warcraft hayranları, World of Warcraft Classic aracılığıyla Azeroth’un eski günlerini tekrar yad etme (ya da o günlere birinci defa şahit olma) fırsatı elde edecek.

World of Warcraft Classic’in çıkış tarihini duyuruldu!

Oyunun bu özgün reenkarnasyonu ile Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü devasa çok oyunculu online rol yapma oyunun birinci devirlerine, Onyxia’nın Duskwallow Marsh’taki ininden terör estirdiği, Stranglethorn Vale’e yalnız gitmeye yalnızca en cesaretli ya da en deneyimsizlerin yürek edebildiği, Leeroy Jenkins’in Upper Blackrock Spire’daki gereksiz gözü pekliğiyle bir internet sansasyonuna dönüştüğü günlere gideceğiz.

Blizzard World of Warcraft Classic‘te orijinal WoW’un en gösterişli sürümlerinden biri olan ve 22 Ağustos 2006 yılında yayınlanan Drums of War güncellemesini (1.12.0) yine inşa ederek oyuncuların beğenisine sunuyor. Tüm abonelere fiyatsız olan World of Warcraft Classic, oyunseverlere WoW’un birinci günlerine damgasını vuran Molten Core’a yapılan 40 kişilik raid’ler, Tarren Mill’de gün uzunluğu süren PvP savaşları ve tüm sunucunun güçlerini birleştirerek Ahn’Qiraj geçitlerini açmak için verdiği çaba üzere unutulmaz tecrübeleri yine keşfetme fırsatı verecek.

World of Warcraft Classic’in son dokunuşlarını daima birlikte yapabilmek için Blizzard, halihazırda faal aboneliği olan oyuncuları 15 Mayıs’ta başlayacak olan kapalı beta testine davet ediyor. Önümüzdeki aylarda planlanan testlere çok daha fazla oyuncunun katılabilmesi için çalışmalar halihazırda devam etmekte.

Önümüzdeki devirde Blizzard, World of Warcraft: Battle for Azerot‘ta oyunun 15. yıldönümünü kutlamak ismine bir dizi oyun içi aktiflik planlıyor. Bunların birincisinde oyuncular, oyunda bulunan Raid Finder aracılığıyla ulaşabilecekleri 25 kişilik bir raid’e çıkacaklar ve oyunun tarihindeki en unutulmaz boss’lardan kimileriyle karşı karşıya gelecekler.

Bu epik gayrette zafer kazanan oyuncular kadim Dragon Aspect Deathwing the Destroyer’ın dehşetli imgesinden esinlenerek tasarlanmış Obsidian Worldbreaker bineğini kazanacaklar. 

Beta testlerine iştirak ve lansman planları de dahil olmak üzere World of Warcraft Classicile ilgili daha fazla bilgi için www.worldofwarcraft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap